Par mums

page2-pic1Celtniecības uzņēmums FALCON CONSTRUCTION – tā ir kvalitāte, starptautiska pieredze un uzticama sadarbība.

FALCON CONSTRUCTION profesionāļu komanda sevi ir pierādījusi attīstoties pakāpeniski - no nelieliem ofisu telpu remontiem esam auguši līdz ēku projektēšanai un būvniecībai.

 

Savu pieredzi esam kaldinājuši ne tikai strādājot Latvijā, bet arī praktizējoties Eiropā – tur esam mācījušies rūpību, kas jūtama ikvienā detaļā, kā arī ziemeļniecisko nosvērtību, kas mūsu darbā ienes precizitāti, vienkāršību un stabilitāti.

Bet galvenais, protams, ir kvalitāte – cienot sevi un savu klientu, šajā ziņā mēs kompromisus un kļūdas nepieļaujam.

Vēl jo vairāk – vienmēr esam gatavi izaicinājumiem un nestandarta projektu realizēšanai, lai savu kvalitātes latiņu celtu arvien augstāk.

Sazināties

"Kvalitāte nekad nav nejaušība. Tā vienmēr ir inteliģentas piepūles rezultāts."

/Džons Raskins/

Runā, ka par cilvēku liecina viņa draugi. Arī par FALCON CONSTRUCTION liecina mūsu sadarbības partneri – vadošie būvmateriālu ražotāji un tirgotāji.

Mūsu līdzšinējā pieredze ir iemācījusi, ka labi partneri nav nejaušība, bet gan abpusēja un pārbaudīta uzticamība, tāpēc mēs novērtējam ikvienu iespēju uzsākt jaunu sadarbību un pierādīt, ka esam tās cienīgi.

Mūsu komanda

Mūsu komandu papildina pieredzējuši dizaineri, kuri ir ne tikai lieliski sava amata meistari, bet var arī lepoties ar savām spējām ieklausīties un patiešām saprast klienta vēlmes, kam ir izšķiroša nozīme vislabākā rezultāta sasniegšanā.